EBA lspLiderEBA member company_
Ru  |  Ukr  |  En
Новий сайт Центру іноземних мов А.В.С. Оцініть уже зараз!
Про компанію
Новини
Наші клієнти
Нагороди
Фотогалерея
Новини

Новий навчальний рік у Дитячій студії А.В.С.

Шановні батьки!

Оголошуємо набір дітей віком від 2 до 16 років на новий навчальний рік у Дитячій студії А.В.С.!

До Ваших послуг - Мовна студія А.В.С.

Уроки англійської мови проводяться висококваліфікованими викладачами, які не лише чудово володіють мовою, але й добре знають дитячу психологію. Вже з перших занять спілкування будується англійською мовою з використанням великої кількості наочності, мультимедійних технологій та казок для введення граматичного матеріалу. Завдання подаються в цікавій ігровій формі і спрямовані на розвиток комунікативних здібностей, інтелекту та світогляду дитини. 
 
Студія "Вундеркінд"
 
Студія "Вундеркінд" – це програма підготовки до школи, яка дає можливість оволодіти необхідними знаннями для успішного проходження тестування при вступі до школи, сприяє розвитку інтелектуальних здібностей Вашого малюка і навичок в спілкуванні з дітьми та дорослими, поповнює багаж енциклопедичних знань, а також вчить концентрувати увагу на заняттях.
 
Дитяча студія "Храм здоров'я"
 
Програма сприяє гармонійному розвитку лівої та правої півкуль мозку дитини, забезпечуючи формування екологічного та цільнодинамічного мислення. Широко використовуються методи дитячої йоги, медитаційні ігри, асинхронна гімнастика, розвиваючі танці, дитячий масаж і багато іншого.
 
Студія розвитку творчості
 
Студія розвитку творчості – це комплекс занять, на яких дитина формує уявлення про себе та оточуючий світ, виявляє свій творчий потенціал і розвиває уяву. Кляксотерапія, казкотерапія, уроки розвитку мислення, навички спілкування – все це дає поштовх творчому самовираженню та формуванню гармонії особистості дитини в цілому.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами 289 16 93, 234 37 04

www.abckids.com.ua

Пiдписатися на розсилку новин
Пiдписка на розсилку

'Пiдписатися

Видалити адресу